SISTEM ADMINISTRATOR

  • Belgrade, Serbia

Job description

Osnovna zaduženja:

  • Administracija i održavanje infrastrukture (Windows server, storage, aplikacije)
  • Reagovanje na pristigle tikete i alarme, pružanje pomoći aplikativnoj podršci
  • Pisanje uputstava, procedura za rad i ostale tehničke dokumentacije
  • Automatizacija sistema i patch management

Requirements

Potrebna znanja i veštine:

  • Iskustvo u administriranju Windows softvera (DNS, DHCP, AD, IIS…)
  • Iskustvo u radu sa backup alatima (Commvault ili slični Enterprise backup alati)
  • Iskustvo u radu sa virtualizacionim platformama (VMware, Oracle, Linux virtualizacija)
  • Iskustvo u radu i administraciji bankarskih aplikacija (ERP, DMS, SAS, CMS)
  • Osnovno poznavanje Linux operativnih sistema
  • Dobro poznavanje računarskih mreža (TCP/IP)

Neophodni uslovi:

  • Više od 3 godine radnog iskustva na sličnim ili istim pozicijama
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Iskustvo u radu sa monitoring alatima

Postanite deo našeg dinamičnog okruženja gde se ceni kvalitet i inovativnost. Mi vam nudimo rad sa ekspertima u timu gde imate mogućnost da napredujete i rastete. Pružamo vam podršku da na sjanom mestu za rad svakodnevno stičete nova znanja, prolazite obuke i sertifikacije.